O firmie

adres do korespondencji:
kontakt@abasim.pl

Od początku działalności nasz sklep adresowany jest do graczy oraz miłośników elektronicznej rozrywki. Jeśli jednak jesteś laikiem w świecie gier możesz liczyć na naszą poradę np. przy wyborze produktu. Jakiekolwiek pytania dot sklepu, produktu czy też instalacji gry? Skontaktuj się z Nami. Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie, którzy na branży gier oraz handlu w internecie znają się całkiem dobrze.

Abasim.pl = wysoka jakość obsługi. Co to znaczy w praktyce? Po pierwsze – zadowolenie Klienta, które jest dla Nas najistotniejsze – Między innymi to wyróżnia Nas na tle konkurencji. Po drugie – proste zasady zwrotów i reklamacji (Dział reklamacji, co prawda obrósł kurzem z powodu braku pracy, ale czerowny guzik jest w pogotowiu) i po trzecie – atrakcyjna cena, jesteśmy jednym z tańszych sklepów na rynku gier w internecie, a to pozwoli na zaoszczędzenie na kolejną dawkę elektronicznej rozrywki ;). Warto dodać, że w sklepie znajdziesz stały dział promocji, dodatkowo co jakiś czas wysyłamy do naszych Klientów kupony rabatowe.

Wszystkie oferowane gry są nowe, w fabrycznej folii. Produkty pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji. Nie sprzedajemy używanych gier.

Jako jeden z niewielu sklepów z grami, produkty wysyłamy w firmowych opakowaniach kartonowych, produkt zabezpieczamy folią bąbelkową.

Do góry