Gry na PC (komputerowe)

PC1

PC1

Gry komputerowe PC, najpopularniejszy dział w sklepie posiadający około 400 tytułów w ofercie i co ważne większość dostępna w ciągu 24 godzin. W dziale znajdziemy takie kategorie jak gry akcji, strategie, symulacje oraz gry sportowe. Popularnymi grami na PC są niewątpliwie grand theft auto, fifa, heroes of might & magic.
Gry komputerowe to również największy wybór różnorakich serii w których ukazują się bestsellerowe wydania gier. Popularne serie to Premium Games wydawane przez Cenege oraz UbiSoft Exclusive – obie serie zaliczają się do przedziału cenowego 40 – 70zł. Jeśli ktoś szuka tańszych gier, zachęcamy do zainteresowania się serią Pomarańczowa Kolekcja Klasyki, gry z tej serii kosztują około 30zł i posiadają wiele znanych i cenionych gier jak na przykład Mafia I i II część.
Jeśli ktoś szuka gier dla dzieci na komputery PC, powinien zwrócić uwagę na gry spod znaku LEGO – są to najpopularniejsze tytułu dla najmłodszych graczy. Najnowszą odsłoną jest LEGO Władca Pierścieni, który bije rekordy popularności.
Zachęcamy do zapoznania się z działem PC w naszym sklepie, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Do góry