Dla Dzieci

Dla Dzieci

gry dla dzieci na PC

Dział stworzony specjalnie dla najmłodszych graczy. Najczestszym przedziałem wiekowym jest tutaj 3-7 lat. Już od kilku lat producenci gier starają się wykorzystać i przedłużyć sukces popularnych filmów dla dzieci właśnie za pomocą wydawania gier opartych na filmach. I tak w dziale mamy gry jak Auta mistrzostwa złomka czy Król lew. Akcja toczy się w dobrze znanym dzieciom świecie, z ich ulubionymi bohaterami, przy czym Disney i inni wydawcy dbają o to, by gry wykorzystujące ich markę prezentowały odpowiedni poziom. I tak mamy tutaj do wyboru wiele udanych tytułów, które przez zabawę również uczą dzieci.
Inną popularną serią w dziale gry dla dzieci na pc są gry z serii LEGO, które cieszą się niezmienną ogromną popularnością. To też ciekawy przykład jak producent LEGO poradził sobie z rosnącą popularnością komputerów wśród najmłodszych, które to nierzadko odciągają dzieci od tradycyjnych zabawek.
Gry dla dzieci mają wiele zalet. Komputer stanie się użytecznym narzędziem w rozwoju dziecka, bo rozwijanych jest równolegle wiele umiejętności jak refleks i umiejętność logicznego myślenia. To znakomity sposób na rozwój najmłodszych.

Do góry