Gry akcji na PC (komputer)

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Gry Akcji

Gra Akcji na PC

Gry przeznaczone najczęściej dla starszych graczy w wieku od 16 – 18 lat. Gry akcji to bardzo rozbudowany dział, gdzie znajdziemy wiele różnych tytułów. Fani filmów akcji mają szanse wcielenia się w swoich bohaterów dzięki całkiem udanym tytułom jak serie o Batmanie, Spieder-manie czy agencie 007. Fani strzelania bez wątpienia polubią serię Battlefield, która daje możliwość rywalizacji online z wieloma przeciwnikami na raz, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie walki na polu walki. Z innych tytułów nastawionych na strzelanie cały czas popularne są
Dead Island, Far Cry czy Crisis.
Najpopularniejszą serią gier w tym dziale jest Grand Theft Auto, są to takie pozycje jak San Andreas, Vice City oraz GTA IV. Osoby, które lubią dobry scenariusz w grach i klimat, powinny dać szansę Mafii – ta gra stworzona przez naszych południowych sąsiadów to przykład znakomitego połączenia akcji oraz bardzo dobrej historii i ciekawej narracji.
Dla graczy zwracających uwagę na aspekt zręcznościowy oraz refleks odpowiednia będzie seria Assassin’s Creed, która to została nawet zauważona przez Hollywood i powstaje film oparty na tej grze.

Do góry