RPG

RPG

Gry RPG na PC

RPG przeznaczone są dla starszych graczy, zazwyczaj od 16 – 18 lat. Jedną z najpopularniejszych gier jest Wiedźmin, który cieszy się nieustanną popularnością i wysokimi wynikami sprzedaży na całym świecie. Obecnie premierę będzie miała wyczekiwana trzecia część Wiedźmina, która zamknie trylogię. Warto poznać grę, by przekonać się do czego są zdolni polscy producenci gier.
Jeśli dopiero zainteresowały cię gry RPG, zachęcamy do wyboru gry Gothic – klimatyczny tytuł, który również ma kilka odsłon. Jest to jedna z ciekawszych i bardziej udanych serii RPG ostatnich kilku lat. Każdy kolejny tytuł to coraz bardziej rozbudowany świat i jeszcze bardziej wciągający scenariusz. Dodatkowo cena za ten poziom rozwrywki jest wyjątkowo korzystna a i wymagania gry są umiarkowane, przez co powinna ona działać płynnie na większości komputerów PC.
W dziale są również inne ciekawe, często kultowe tytuły znanych serii jak Dragon Age, Deus Ex, czy Diablo. Ostrzegamy, że gry role-playing games na pc potrafią wciągnąć nie tyle na długie godziny co całe dni czy tygodnie :).

Do góry