Wyścigi

Wyścigi

Wyścigi na PC

Dział dla prawdziwych rajdowców, najczęstszym przedziałem wiekowym jest 7 – 12 lat. Głównym zadaniem jest ściganie się z rywalami i dotarcie do mety jako pierwszy lub uzyskanie najlepszego czasu.
Jedną z najstarszych serii jest Need For Speed, który w dawnych czasach dominował w tym gatunku dzięki bardzo udanym częściom 1 oraz 2. Z czasem jednak pojawiała się konkurencja, która poprzez inne podejście do tematu zabierała część fanów. Fani rajdów WRC koniecznie powinni sprawdzić swoich sił w serii Colin McRae, która znakomicie oddaje warunki jazdy rajdówką. Są również inne tytuły, które specjalizują się w innych odsłonach wyścigów – np. Jeśli ktoś fascynuje się Formułą 1 to znajdzie w dziale odpowiednie tytuły dla siebie. Jednak jeśli ktoś chce poczuć prawdziwą adrenalinę wyścigów, to tu najlepszym wyjściem będzie spróbowanie rozrywki w Need for Speed, Dirt lub Greed.
Warto wspomnieć, że zestawy kierownic i kontrolerów do PC można nabyć za nieduże pieniądze, a podnosi to znacznie poziom rozrywki i daje większą kontrolę nad samochodem.

Do góry