Gry na PS3 (Playstation)

PS3

PS3

Dział PS3, oferuje gry na jedną z najpopularniejszych konsol, odwieczny konkurent Xbox’a – PlayStation 3. Kategoria, która cieszy się dużym powodzeniem wśród graczy.
Nasza oferta obejmuje ponad 150 pozycji w ofercie i ciągle rośnie. Są to najpopularniejsze gry jak Fifa oraz takie, które nie są tak dobrze rozpoznawalne ale mogą dać wiele godzin rozrywki. Popularną podkategorią są Strzelanki, do których zaliczają się takie hity jak Battlefield, Crysis czy też Call Of Duty. Dużą popularnością również cieszy się dział Bijatyki, znajdziemy w nim WWE Smackdows vs Raw, UFC Undisputed oraz gra spod znaku EA – Fight Night Champion.
Kategorie o których mowa powyżej są adresowane głównie do starszych graczy. Dla nieco młodszych mogą być dobrą rozrywką gry przeznaczone specjalnie na kontrolery MOVE, gdzie sterujemy również naszym ciałem. Rozwiązania jakie daje nam MOVE są świetnym pomysłem na poruszanie się przed ekranem.
Dla jeszcze młodszych mamy do zaoferowania dział „Dla Dzieci” – znajdują się tam pozycje adresowane do osób poniżej 10 roku życia – gry Little Big Planet oraz LEGO mogą dać masę rozrywki.
Zapraszamy do odwiedzenia działu PS3.

Do góry