Lego Jurassic World

PS3
7
Lego Jurassic World

Data wydania: 12.06.2015

Platforma: PlayStation 3

Gatunek: Dla Dzieci

Język: Polski, Angielski

Tryby gry: singleplayer, multi

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z filmów, pozwalając fanom na rozgrywanie kluczowych momentów i dając im możliwość pełnego zbadania rozległych terenów Isla Nublar oraz Isla Sorna.
 
CECHY GRY:

  • Przeżyj kluczowe momenty ze wszystkich czterech filmów serii Jurassic: Przygoda tworzona przez 65 milionów lat – teraz w klasycznej zabawie z klockami LEGO!

 
  • Siej spustoszenie jako dinozaury LEGO: Wybierz jednego z 20 dinozaurów, w tym przyjaznego Triceratopsa, zabójczego Raptora, bezwzględnego Kompsognata, a nawet potężnego T. rexa.

 
  • Dostosuj swoją kolekcję dinozaurów: Zdobądź bursztyn LEGO i eksperymentuj z DNA, aby stworzyć całkowicie oryginalne dinozaury, jak Dilophosaurus Rex.

 
  • Zapełnij i odkrywaj wyspy Isla Nublar oraz Isla Sorna: Umieść swoje unikalne kreacje dinozaurów na wybiegu, wykonując specjalne misje Free Play.

 
  • Graj z rodziną i przyjaciółmi z opcją łatwego dostępu przez wchodzenie i wychodzenie z trybu wieloosobowego. (Dostępne tylko na konsoli).

 

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię

Cena detaliczna: 199,99 zł
Nasza cena: 165,90 zł
Dodaj do przechowalni

Dostępność: produkt niedostępny

Dowiedz się więcej na temat wysyłki i zwrotu.

Do góry