Gry Akcji

Gry Akcji na PS3

Jak zabić nudę? Najlepiej grami akcji, które wciągają skutecznie na długie godziny. To cały czas jeden z najpopularniejszych rodzajów gier i producenci starają się walczyć tu o graczy prezentując odsłony kolejnych tytułów. I tak mamy np. tytuły powiązane ze znanymi hitami filmowymi jak BATMAN: ARKHAM ORIGINS czy Resident Evil. Ale są też tytuły i serie, które przez lata zyskały status kultowych, a niektóre będą nawet ekranizowane jak choćby bardzo popularne ASSASSIN’S CREED.
Wiele tytułów to możliwość gry i eksploracji świata na wiele dni zabawy. Tak jest np. z serią Grand Theft Auto, której każda część oferuje znacznie większe miasto niż poprzednia. Dodatkowo cały czas obserwujemy coraz to lepsze dopracowanie grafiki i szczegółów.
Ale gry akcji to nie tylko możliwość jeżdżenia po mieście i bawienia się w gangstera. To także szansa na uczestniczenie we wciągającej przygodzie dzięki świetnym scenariuszom. Tak jest z Mass Effect 3, gdzie trzecia część zamyka trylogię (to także jeden z tytułów na podstawie których ma powstać film). Również Książę Persji odżył w ostatnich latach. Stara, kultowa gra została wskrzeszona dzięki niezłemu filmowi a gracze konsoli PS3 mają szansę wykazać się zręcznością i sprytem w grze Prince of Persia.

Do góry