Gry na Xbox 360

Xbox360

test

Dział X360, prezentuje naszą ofertę na Xbox 360. Konsola skonstruowana przez firmę Microsoft, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród graczy.
W przypadku Xboxa zachęcamy do zainteresowania się działem gier na KINECT, gdzie sterujesz własnym ciałem. Technologia Kinect sprawia, że gry stają się bardziej realistyczne. Tutaj liczą się jedynie twoje ruchy. Świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dostępne gry na kinect to na przykład: Kinect Rush, Kinectimals oraz Kinect Sports. Warto dodać, że coraz więcej gier jest obsługiwanych przez tą technologię i co ważne są one kierowane do młodszych i starszych graczy.
Duże zainteresowanie towarzyszy również grom akcji, gdzie mamy do wyboru takie hity jak Grand Theft Auto, Mafia, Red Dead Redemption. Pamiętajcie, że są to gry dla najstarszych graczy, podobnie jak strzelanki gdzie możemy znaleźć Call Of Duty oraz Batlefield.
W naszym sklepie również doładujesz swoje konto na Xbox LIVE, posiadamy w ofercie kody na abonament dzięki, któremu będziesz mógł przedłużyć konto na Xbox LIVE.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do góry