Dowiedz się więcej. Zaloguj się

Zastanawiasz się czy Abasim to gra dla Ciebie bądź Twojego dziecka? Przeczytaj poniżej informacje na temat samej gry i upewnij się, że jest to idealny wybór.

Dlaczego warto wybrać Abasim?

Abasim jest grą przygodowo/strategiczną, która idealnie sprawdza się w domyu, podróży, przejażdżce, wędrówce i wielu innych. Jest o chłopaku, który wyrusza z domu w poszukiwaniu przygód. I te przygody bardzo szybko znajduje. Wędrując po krainie Abasim nawiązuje wiele nowych znajomości. Abasim jest grą kooperacyjną, dlatego Twoje dziecko może nauczyć się współpracować z innymi osobami. Jeżeli zastanawiasz sie jeszcze czy jest to odpowiedni wybór – nie czekaj – pobierz grę na telefon i sam się przekonaj. Gra jest całkowicie darmowa, dlatego nic nie ryzykujesz.

Mikropłatności w grze

W grze istnieje sklep, w którym możesz zakupić najpotrzebniejsze rzeczy dla swojej postaci. Interesuje Cię jakiś magiczny przedmiot? A może potrzebujesz eliksir leczniczy, który doda Ci zdrowia w kluczowym momencie rozgrywki? To wszystko możesz mieć decydując się na przelanie swoich środków na nasze konto. Załóż konto w grze i przejdź do zakładki sklep. Uwaga – dane karty nie są nigdzie przechowywane – twoja transakcja jest całkowicie bezpieczna. Gra posiada również zabezpieczenie aby również najmłodsze osoby mogły bezpieczniej z niej korzystać na telefonie swoich rodziców. Nie mieliśmy przypadku, w którym dziecko przypadkowo dokonało zakupu, ale nawet gdyby taki wystąpił nasza polityka prywatności nakazuje nam zwrot takich środków.

Nuda się nie uda

Czy Abasim może się znudzi? Tylko i wyłącznie ze względu na to, że nie wierzymy w rzeczy niemożliwe nie powiemy, że gra nigdy się nie znudzi. Jednakże biorąc pod uwagę częstotliwość aktualizacji, nakład pracy oraz ilość zaangażowanych w projekt osób nie jest to zbytnio możliwe. Abasim wciągnie Cię na długie wieczory i może być świetną alternatywą do właśnie skończonego serialu. Świat w grze jest ogromny, gracze z całego świata mają wpływ na samą rozgrywkę, dlatego żadna z minut poświęconych na Abasim nie będzie taka sama. Chcesz więcej od gry? Co 2 tygodnie wychodzą kolejne poziomy, nowe lokacje oraz zadania. W Abasim czas leci zdecydowanie inaczej. Nawet się nie obejrzysz jak całkowicie wciągniesz się w wirtualny świat tej gry i nie będziesz chciał przestać. Świadczą o tym pozytywne opinie krytyków gamingowych, recenzje samych graczy, a przede wszystkim ilość pobrań gry.

Dołącz już dziś do niesamowitego świata Abasim!