wnętrze

Aplikacja do urządzania wnętrz

Jeżeli jesteś osobą, która szuka wygodnych programów, dzięki którym możliwe będzie stworzenie bardziej lub mniej profesjonalnych wizualizacji wnętrz, nie wydając przy tym dużego majątku,

aby zakupić niezbędne licencje, koniecznie skorzystaj z darmowej aplikacji do urządzania wnętrz, dostępnej na stronie polanomeble.pl. Planujesz remont lub wymianę mebli w mieszkaniu? Koniecznie samodzielnie zaprojektuj wszystkie zmiany!

Aplikacja do urządzania wnętrz powstała przy pomocy narzędzi służących do modelowania budynków i prostych brył, jednak dodawanie kolejnych opcji programu, pozwoliło na przygotowanie za jego pomocą również innych modeli i projektów, w tym także mebli do domu, elementów wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD, dekoracji, oraz wszystkiego, co można tylko stworzyć, z połączenia i kombinacji różnych brył. Ponadto aplikacja do urządzania wnętrz, zawiera bogaty zbiór gotowych projektów przedmiotów i domów do pobrania za darmo z internetowych zbiorów.

Sam program wyposażony jest w dodatkowe szablony, służące do projektowania wnętrz, projektów urbanistycznych, architektonicznych, ogrodów, czy też scenografii oraz pojedynczych rzutów. Poza tym bez najmniejszego problemu można stworzyć własne proste meble do domu i wyposażenie znajdujące się w całym domu. Obsługa aplikacji do urządzania wnętrz jest dość intuicyjna, stąd każdy może rozpocząć swoją indywidualną przygodę z projektowaniem bez większych obaw. Modele, które są stworzone w programie, można wykorzystać również do dalszej obróbki w innego rodzaju programach do projektowania wnętrz.

Aplikacja do urządzania wnętrz dostępna jest w różnych odsłonach i posiada polską wersję językową.

Zalety aplikacji do urządzania wnętrz

Do głównych zalet aplikacji do urządzania wnętrz, należą:

– bogata biblioteka gotowych obiektów

– polska wersja językowa

Użytkownicy korzystający na co dzień z ekranów dotykowych w swojej pracy, z pewnością zadowoleni będą z korzystania z aplikacji do urządzania wnętrz, dzięki której będą mobli ustawić meble w mieszkaniu. Program wspiera obsługę wszystkich ekranów dotykowych, przez co bez problemu przygotować można dwuwymiarowe plany mieszkań i budynków. Program posiada również opcję przełączania się na widok trójwymiarowy, dzięki któremu stworzymy wizualizację z wykorzystaniem tekstur, oświetlenia, a nawet różnych warunków atmosferycznych za oknem.

Wszystkie meble i elementy wyposażenia wnętrz ustawić można w trybie planu 2D, natomiast jeśli chodzi o widok 3D – jest on renderowany w rzeczywistym czasie.