netflix

Netflix premiery lato 2019

Seriale na lato z Netflixem

Mówi się, że to zima jest wprost idealnym czasem na to, aby zabrać się za namiętne oglądanie seriali. A jednak, także i w lecie można dosłownie przepaść w nowych, interesujących propozycjach od Netflixa lub też od HBO Go. To szereg ciekawych seriali, które w lecie mają swoją premierę, a które dotyczą bardzo różnej tematyki tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Osoby, które znają Netflixa i jego produkcje- także w kwestii filmów- wiedzą, że wiele dotychczasowych pozycji było godnych polecenia. Z pewnością warto przerzucić się na seriale od tego producenta zapominając o tradycyjnej i nudnej telewizji.

Netflix- premiery- lato 2019

Dark”- Pierwszą pozycją godną uwagi jest niemiecka kontynuacja pierwszego sezonu serialu o tytule „Dark”. Serial jest ciekawy i opowiada o bohaterach czterech różnych ludzi, którzy połączeni wspólnymi wydarzeniami z przeszłości podróżują w czasie, a wszystko prowadzi do nieuniknionej, zaplanowanej już Apokalipsy. Pierwszy sezon serialu mocno podzielił widzów, z pewnością jest to jednak serial inteligentny, wielowątkowy, który wymaga od widza mocnej koncentracji na fabule. Cechą charakterystyczną tejże produkcji jest także jej niesamowicie mroczny klimat, który mocno trzyma w napięciu od początku aż do końca i wywiera na widzu bardzo mocne wrażenie.

Black mirror”– To tak naprawdę już kultowa propozycja, która tego lata będzie już piątym sezonem. Cała seria opowiada o problemach, jakie mogą spotkać ludzi w przyszłości, a które bezpośrednio są związane z rozwojem nowych technologii. Piąty sezon to zaledwie 3 odcinki, ale trzeba przyznać, że seria zawsze była ciekawa i zaskakująca. Serial jest wyrazem wszelkich niepokojów, jakie mogą towarzyszyć ludziom współczesnym i posiada swój niepowtarzalny klimat. Produkcja jest uważana za jedną z bardziej wartościowych i docenianych na liście najlepszych seriali, jakie zostały stworzone i które poruszają tematykę futurystyczną.

Jinn”- Jest to serial, który w czerwcu 2019 roku będzie miał premierę swojego pierwszego sezonu, jest więc czymś całkiem nowym, czymś czego widzowie Netflixa jeszcze nie znają. Ten miniserial z pewnością najmocniej przypadnie do gustu młodzieży, gdyż opowiada o nastolatkach, którym przypadkiem udaje się wypuścić jinna z lampy, ale wraz z nich wypuszczają także na świat inne, potężne siły. Jest to więc serial z gatunku fantasy, który może stanowić doskonałą rozrywkę dla młodszych widzów.

Good girls”- To już drugi sezon amerykańskiego serialu o trzech kobietach, które postanowiły obrabować supermarket. Ciekawe postacie są już nam dobrze znane z wcześniejszego sezonu, który jak widać na tyle spodobał się widzom, że otrzymał możliwość kontynuacji. Tak naprawdę sam napad na supermarket, który został zakończony sukcesem to dopiero początek interesującej fabuły oraz szeregu problemów, jakie zaczynają na swojej drodze napotykać kobiety. Gangsterzy, szantaż i pieniądze- wszystko to można znaleźć w kolejnej odsłonie serialu, którą będzie można zobaczyć już w tym sezonie letnim.