nowowści pc

Nowości PC 2019

Najciekawsze premiery gier w 2019 roku

Tak naprawdę każdy rok przynosi graczom wiele interesujących propozycji, które są warte przetestowania. Także i w 2019 roku będziemy mieć do dyspozycji kilka ciekawych premier, które jeśli już się nie wydarzyły, to z pewnością warto na nie czekać. Najciekawsze nowości pc 2019 zadziwiają zróżnicowaną tematyką, wśród nich wiele interesujących rzeczy znajdą fani gier z dreszczykiem emocji, gier przygodowych jak i strzelanek. Wiele z tych gier posiada też wprost niewyobrażalnie plastyczną grafikę, która potrafi zainteresować, a zaskakująca fabuła potrafi skraść graczom wiele długich godzin ich wolnego czasu.

Metro Exodus

Gra ta miała swoją premierę w lutym 2019 roku, co oznacza, że już można ją wypróbować, aby przekonać się o tym, czy faktycznie ma szansę stać się hitem. Jest to propozycja od koncernu 4A Games, która pojawiła się po aż 5 latach przerwy- Ci gracze, którzy zakochali się we wcześniejszych propozycjach Metro z pewnością chętnie spróbują także i tej gry. Nowości, jakie znajdziemy w Metro Exodus to bardziej rozbudowany scenariusz od tego, jaki znamy z Metro 2033. Jest to przykład typowej strzelanki pierwszoosobowej, gdzie poruszamy się po terenie postapokaliptycznego świata. Gra oczywiście ma swój niesamowity klimat, istnieje możliwość poruszania się po rozbudowanych, otwartych przestrzeniach, gracz musi poradzić sobie z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, a także ze zmiennością dnia i nocy oraz pór roku. Z pewnością jest to gra warta uwagi dla osób, które interesują się wizją świata po apokalipsie.

The Sinking City

Kolejna gra- nowość o niesamowitym klimacie, tym razem przygodowa, która swoją premierę miała w końcówce czerwca 2019 roku. Wykreowany w grze świat to jedno z amerykańskich miasteczek, które zostało zalane powodzią. Krajobrazy w grze zostały stworzone jako efekt inspiracji twórczością H. P. Lovecrafta. Akcja gry rozgrywa się w latach 20 XX wieku w bardzo mrocznej stylistyce, gdzie poruszamy się po mieście co rusz napotykając zadania do wykonania oraz przeciwników do pokonania. Cała akcja zostaje ukazana z perspektywy trzeciej osoby, a motywem przewodnim jest śledztwo prowadzone przez detektywa Charlesa Reeda, którego zadaniem jest odkrycie, jakie siły nadprzyrodzone spowodowały powódź w miasteczku. Jest to przykład gry przygodowej z elementami gry akcji, ale też miłośnicy RPG znajdą tutaj coś dla siebie. Gra jest nad wyraz interesująca, wiele się tutaj dzieje, a jej klimat jest wprost niesamowity. Odkrywanie miasteczka możliwe jest zarówno na piechotę jak i korzystając z łodzi lub też nurkując. Fabuła ma charakter nieliniowy i niejednokrotnie może bardzo mocno zaskoczyć gracza. Celem gry jest realizowanie poszczególnych zadań, które gracz może realizować w dowolnej kolejności. Wiele z tych zadań można tak naprawdę wykonać na różne sposoby, aby osiągnąć cel.

Z pewnością obie te propozycje gier są ciekawe, ale też są skierowane do graczy, którzy lubią mroczne i klimatyczne scenerie, gdzie niektóre wątki znacznie bardziej przypominają sceny z horroru.