Przeszczep włosów- kiedy warto się na niego zdecydować?

Czy warto zdecydować się na przeszczep włosów w sytuacji, kiedy zmagamy się z intensywnym wypadaniem włosów już od dłuższego czasu, a dotychczasowe zabiegi nie przyniosły pożądanych rezultatów? Bez wątpienia tak, tym bardziej, jeśli prowadzący nas lekarz zaleci nam taką metodę jako odpowiednią w naszym konkretnym przypadku. Zanim jednak podejmiemy decyzję o przeszczepie- powinniśmy uzyskać jak najwięcej informacji o tym, jaką metodą będzie on wykonywany, jaka jest jego inwazyjność i jakie efekty uda się nam w ten sposób osiągnąć. Jedną z bardziej polecanych technik wykonywania przeszczepu włosów jest FUE-DHI. Metoda jest w szczególności polecana ze względu na fakt, że przeszczepiane zostają pojedyncze mieszki włosowe, dzięki czemu efekt może być jak najbardziej naturalny.

Czy zabieg metodą FUE-DHI będzie odpowiedni dla Ciebie?

Przede wszystkim, zabieg doskonale sprawdzi się u osób, które narzekają na łysienie androgenowe. Co ciekawe, metoda przeszczepu włosów jest też odpowiednia do uzupełniania ubytków włosów i to nie tylko na głowie, ale również w obrębie zarostu. Dzięki przeszczepowi można też ukryć nieestetycznie wyglądające blizny na skórze głowy, o których chcielibyśmy zapomnieć.

Kto może wykonać taki zabieg i jaka jest jego cena?

Przeszczep włosów wykonywany z wykorzystaniem tej metody jest uznawany za mało inwazyjny, ale ze względu na fakt, że wykonywane są mikro- nacięcia i przenoszone są całe mieszki włosowe- do tego zadania konieczny jest lekarz, specjalista chirurg medycyny estetycznej. Zabieg można wykonać w specjalnych klinikach, na przykład w Centrum Zdrowego Włosa- https://centrumzdrowegowlosa.pl/przeszczep-wlosow-krakow/. Warto jednak wiedzieć o tym, że każdy z nas jest inny, a więc czas trwania zabiegu oraz to, jak rozległy będzie to przeszczep jest kwestią indywidualną. Minimalna cena takiego zabiegu to około 3000 zł.

Co po zabiegu?

Wspomniana wyżej metoda ma tę ogromną zaletę, że pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu. Przeszczepiane włosy w formie graftów są ustawiane pod odpowiednim kątem, dlatego też efekty przeszczepu są naprawdę bardzo zadowalające. Co istotne, nie ma konieczności rezygnowania ze swoich planów i obowiązków bezpośrednio po przeszczepie- zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji. W konsekwencji zabiegu pozostają mikro blizny w okolicy dawczej, które są później właściwie niezauważalne dla oka. Tym samym, można bardzo wiele zyskać decydując się na zabieg, zwłaszcza jeśli przeprowadzimy go u odpowiedniego specjalisty.

Zapoznaj się z ofertą https://centrumzdrowegowlosa.pl/.